Infant & Toddler Curriculum (0-2 Yas)

Bireysellik ve birey olma yolunda ilk

adımlarını attıgı bu dönemde, çocugunuzun katılabilecegi, yarım

veya tam zamanlı programdır

3-6 Yas donemi icin özel olarak hazırlanmıs 21 tematik üniteyi içeren, cocuklara dil egitimini eglenceli ve ilgi cekici konu baslıkları altında ogretmeyi hedeflemektedir. Zengin sınıf ici gorsel materyallerin kullanıldıgı bu mufredatta cocuklarınız dil ogrenirken yaratıclıklarınıda gelistirecekler. 

Preschool Curriculum 

Robin Phonics

6 Yas okul öncesi ingilizce egitim programı, ses egitimi ve cizgi calismalarının oldugu bir icerik.

IPC INTERNATIONAL PRESCHOOL CURRICULUM

IPC Okul öncesi egitim programı Dunya’da Anadili Ingilizce ve Fransızca olmayan ulkelerde yabancı dili anadil seviyesinde ögretmeyi hedefleyen Harvard Üniversitesi ögretim uyeleri tarafından hazırlanmıs bir egitim mufredatıdır. Dil egitiminin yanı sıra çocukların sosyal, bilissel ve fiziksel gelisimlerini de destekleyen bu programın içerigi 56 tematik uniteden ve her bir uniteyi destekleyici sınıf içi görsel materyaller ve hikaye kitaplarından olusmaktadır.

 

Yabancı dil egitiminde ilkokul hazırlık döneminde ses egitimine de önem veren bu programda çocukların gelisiminde 6 farklı gelisim alanını gelistirmeyi hedeflemektedir. Yetenek Anaokulu’nun da aralarında oldugu dunyanın 115 ulkesinde kullanılan bu mufredat ile çocuklarımızı kendi anadil egitimlerinden uzak kalmadan, yabancı dili yasayarak ögrenme olanagı tanıyan bir egitim mufredatıdır