shutterstock_1916724446.jpg

Bilinçli Farkındalık ve Orman Okulu 

MindUp Mindfulness

Dünyaca ünlü Goldie Hawn tarafından hazırlanmıs, bilinçli farkındalık egitim müfredatı MindUp'ın kullanıldıgı okulumuzda, çocuklarımızın sosyal duygusal gelisimleri, empati kurma, duygular ve stres yönetimi egitimimizin temelini olusturmaktadır. Çocuklarımızın vücudumuzun temel yönetici organı olan beynimizin temel fonksiyonlarını ögrenerek, nefes ve duyusal odaklanma teknikleri ile sosyal ve duygusal gelisimlerini destekliyoruz. 

Programın temelini olusturan norofizik ve noroplastisite tekniklerininn kullanımını 3-6 yas grubuna eglenceli oyunlar esliginde teknikleri ögreterek cocuklarda kalıcı alıskanlıklar edinmeyi hedeflemektedir. 

 

shutterstock_1916724446.jpg

Orman Okulu 

2 Dönüm bahce içerisinde sertifikalı Orma Okulu olarak hizmet veren okulumuz, cocuklarımıza doga sevgisini doga ile yasamayı ögretmektedir. Orman okulu konseptimizde cocuklarmıza sürdürülebilir bir gelecek için neler yapmaları gerektigi ögretilmeyi amaçlanmaktadır. Tema bahcemiz ile Ata tohumları ile mevsiminde sebze dikimi, tasaruflu sulama yöntemleri, kompost çalısmaları ve geri dönüsüm egitimimizin temellerini olusturmaktadir